1. مطالب منتشر شده در دسته ی "سیاست"
آلمان در حال لابی با اروپا برای وضع تحریم‌های جدید علیه ایران است

 روزنامه اشپیگل امروز در گزارشی نوشت که آلمان در حال رایزنی با متحدین اروپایی خود است تا با وضع تحریم های جدید علیه ایران، مانع خروج آمریکا از برجام توسط ترامپ شود.

روحانی: هر کسی می‌آید خیابان، خس‌وخاشاک یا آشغال است؟

رئیس‌جمهور تاکید کرد: امروز در منطقه شاهد بودید گروه‌هایی که به جنایات پرداختند از بمب و موشک و اینترنت و فضای مجازی استفاده کردند. آنها که خاورمیانه را به آشوب کشیدند کسانی بودند که در فهم درست از مسائل اجتماعی عقب ماندند و از تکنولوژی هم برای انحراف جامعه استفاه کردند.

برجام به هیچ عنوان قابل مذاکره مجدد نیست/ رفتار دولت آمریکا نقض مفاد برجام بوده و ایران آن‌را پیگیری خواهد کرد

وزارت خارجه در بیانیه ای با غیرقابل مذاکره خواندن برجام تصریح کرد: ایران هیچ اقدامی فراتر از تعهداتش انجام نداده و هیچ تغییری در این توافق را نه اکنون و نه در آینده نخواهد پذیرفت و اجازه نمی دهد هیچ ارتباطی بین برجام و هر موضوع دیگری برقرار شود.

ترامپ جمعه در مورد تمدید تعلیق تحریم‌های ایران تصمیم می‌گیرد

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که ترامپ روز جمعه تصمیم خود را در مورد اینکه آیا تعلیق تحریم‌های هسته‌ای ایران ادامه خواهد داشت یا خیر، اعلام می‌کند.

روحانی: دستیابی به بازارهای صادراتی وحفظ آن بسیار مهم است
اینکه کالایی با برند ایرانی مورد اعتماد جهانیان باشد، افتخاری برای همه ما است

 رییس جمهور، یکی از بزرگترین خدمت‌ها به کشور و ملت را تلاش در راستای تولید و ایجاد شغل آبرومند برای جوانان ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: تولیدکنندگان و کنندگان ایرانی باید در مسیر تولید و اشتغال بیشتر در کشور و معرفی محصولات و برندهای تولیدی ایران به جهانیان، بر تلاش هایشان بیفزایند.

مردم چگونه صدای خود را به گوش مسؤولان برسانند؟

سبک دیگر اعتراض‌ها، اعتراض‌های عمومی است. گاهی دولت، مجلس و یا نهادهای دیگر تصمیماتی می‌گیرند که زمینه ساز اعتراضات سراسری مردم می‌شود.

روحانی به اردوغان: مردم ایران آزادند اعتراض خود را بیان کنند
رئیس‌جمهور ترکیه: ثبات و امنیت ایران را جدا از امنیت خود نمی‌دانیم

روسای جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در تماسی تلفنی، درباره راههای توسعه بیش از پیش همکاریهای تهران و آنکارا در حوزه های دوجانبه ، منطقه ای و بین المللی گفت و گو و تبادل نظر کردند.

نوبخت: حساب اغتشاشگران با معترضان جداست / دولت دنبال سهمیه‌بندی یا دو نرخی کردن بنزین نیست

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه اعتراض حق شهروندان است، تصریح کرد: اعتراض‌ها تا جایی که امنیت ملی را به خطر نیندازد می‌تواند ادامه داشته باشد.

 آذری جهرمی: در حال مذاکره با شورای امنیت کشور برای رفع محدودیت ها هستیم

وزیر ارتباطات در حساب توییتری خود نوشت: یکی از جهت گیری‌های دولت برای حل معضل بیکاری، توسعه کسب کارهای نوپا و تقویت فضای مجازی بوده و خواهد بود.

حرفهایی‌دارم که‌خواهم گفت / دشمنان ایران با ابزارهای گوناگونِ هم‌پیمان شدند تا برای نظام اسلامی مشکل ایجاد کنند
:واکنش رهبرانقلاب به‌ تجمعات اخیر

رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث اخیر تاکید کردند: آنچه که مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.

پست بانک ایران
قاصدک24
کاسپین
بانک تجارت
نظرسنجی
ادیب