1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اجتماعی"
افزایش ۲ برابری احتمال وقوع زلزله ۷ ریشتری در گسل شمال تهران

مدیر پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی افزایش احتمال دو برابری بروز زلزله ۷ ریشتری در گسل شمال تهران را بعد از وقوع زلزله ۲۹ آذرماه خطری جدی دانست.

کشف جسد سوخته‌شده پسر جوان ۱۹ ساله حوالی پارک چیتگر 

جسد سوخته پسر جوانی شب گذشته حوالی پارک چیتگر کشف شد.

بی‌فرزندی؛ رونمایی از اتفاق جدید پس از موج تک‌فرزندی! 

آمارهای رسمی نشان می‌دهد. در حال حاضر حدود ۱۴ و ۴ دهم درصد خانواده های ایرانی بدون فرزند و ۱۸ و ۹ دهم درصد نیز فقط یک فرزند دارند.

مرگ روزانه ۴۳ نفر درحوادث ترافیکی کشور

رییس پلیس راهور ناجا از وجود ۵۴۰۰ نقطه حادثه‌خیز در کشور خبر داد و همچنین گفت: روزانه ۴۳ نفر در کشور به دلیل حوادث ترافیکی جان خود را ازدست می دهند و ۹۰۰ نفر نیز مجروح می‌شوند.

پلیس به دنبال سارق عابربانک/ این جوان ۲۵ ساله را شناسایی کنید

پلیس آگاهی از شهروندان خواست مردی را که اقدام به سرقت عابربانک و خالی کردن حساب مشتریان بانک‌ها کرده بود، شناسایی کنند. در تاریخ ۲۸ آذرماه امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان به مأموران گفت: فکر می‌کردم کارت عابربانکم توسط دستگاه خودپرداز ضبط شده و قصد داشتم فردای آن روز برای تحویل گرفتن کارت به شعبه بانک بروم، متوجه شدم که مبلغ ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان از حسابم برداشت شده است.

حریق پراید در اتوبان نواب +عکس

حریق پراید در اتوبان نواب را مشاهده می کنید.

به آتش‌نشان‌ها فقط لقب «شهید» دادند حتی روز آتش‌نشان هم سراغی از ما نگرفتند! | حال خانواده دریانوردهای سانچی را می‌فهمیم
خانواده شهدای‌ پلاسکو؛

مینا احمدزاده، همسر شهید آتش‌نشان علی امینی می‌گوید: هر جا برای پیگیری پرونده همسرم رفتم، با بی‌احترامی با من برخورد کردند.

افزایش ۲۵ درصدی اجاره مسکن در تهران/ صاحب‌خانه‌هایی که رحم ندارند/ مستاجران با گرانی سرسام‌آور اجاره‌ها چه می‌کنند؟

افزایش اجاره بهای مسکن، معضلی است که هر مستاجری با آن دست و پنجه نرم می‌کند. یعنی به دوره یکساله اجاره نامه که نزدیک می‌شوند غصه شان می‌گیرد که در سال جدید صاحب خانه شان قرار است چقدر اجاره را اضافه کند؟!

لحظه تحویل سال ۱۳۹۷ اعلام شد

اگر لحظه تحویل سال پس از «ظهر نصف‌النهار مرکزی ایران» اتفاق بیفتد، آن روز آخرین روز سال و روز بعد، اول فروردین سال جدید خواهد بود، اما اگر تحویل سال قبل از ظهر رخ دهد، آن روز اول فروردین خواهد بود.

پسر بهشهری پدرش را در آتش سوزاند

سخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن مردی ۶۵ ساله بر اثر حریق عمدی در منزل مسکونی‌اش در بهشهر، خبر داد.

پست بانک ایران
قاصدک24
کاسپین
بانک تجارت
نظرسنجی
ادیب